Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip uređaja: Električni trimer za travu Motor - Snaga: 250W Broj obrtaja: 0-12500/min Nivo buke: 96dB(A) Košenje - Širina košenja: 22cm Debljina niti: 1mm Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika Boja: Zelena Dimenzije: 380mm x 200mm x 107mm Masa (Bruto): 1.5kg Masa (Neto): 1.3kg Ostalo: Podesiva drška Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 36.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
28.87 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip uređaja | Električni trimer za travu |
| Motor | |
| Snaga | 250W |
| Broj obrtaja | 0-12500/min |
| Nivo buke | 96dB(A) |
| Košenje | |
| Širina košenja | 22cm |
| Debljina niti | 1mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Zelena |
| Dimenzije | 380mm x 200mm x 107mm |
| Masa (Bruto) | 1.5kg |
| Masa (Neto) | 1.3kg |
| Ostalo | Podesiva drška |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.94EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Aparat za vodu TCL TY-LWYR107T dispenzer (skrivena flaša)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana