Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip uređaja: Akumulatorska ubodna testera Motor - Broj obrtaja: 0-3000/min Sečivo - Dubina sečenja: 100mm (drvo),10mm (čelik),20mm (metal) Ostalo: Kompatibilan sa "T listovima testere" svih brendova Baterija - Podržani tip baterije: Fast Power 20V Ostalo: Kompatibilna sa svim FIELDMANN Fast Power 20V baterijama,Uređaj se isporučuje bez baterije i punjača Fizičke karakteristike - Dimenzije: 427mm x 168mm x 76mm Masa (Bruto): 2.2kg Masa (Neto): 1.9kg Ostalo: Brzo otpuštajuća stezna glava,Elektronska kontrolna jedinica za efikasno korišćenje punog kapaciteta Li-Ion baterije Pakovanje: Rezervni list testere za drvo Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 77.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
62.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip uređaja | Akumulatorska ubodna testera |
| Motor | |
| Broj obrtaja | 0-3000/min |
| Sečivo | |
| Dubina sečenja | 100mm (drvo), 20mm (metal), 10mm (čelik) |
| Ostalo | Kompatibilan sa "T listovima testere" svih brendova |
| Baterija | |
| Podržani tip baterije | Fast Power 20V |
| Ostalo | Kompatibilna sa svim FIELDMANN Fast Power 20V baterijama, Uređaj se isporučuje bez baterije i punjača |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 427mm x 168mm x 76mm |
| Masa (Bruto) | 2.2kg |
| Masa (Neto) | 1.9kg |
| Ostalo | Elektronska kontrolna jedinica za efikasno korišćenje punog kapaciteta Li-Ion baterije, Brzo otpuštajuća stezna glava |
| Pakovanje | Rezervni list testere za drvo |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.03EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Mobilni kompresor Dodatne funkcije: Indikator za više režima,Merenje pritiska gume,Prikaz napretka inflacije Upotreba: Automobil...
Karakteristike - Tip uređaja: Akumulatorski kompresor Motor - Nivo buke: 80dB(A) Performanse - Maksimalni pritisak: 10.3bar / 150psi Fizičke karakt...
Ključne karakteristike: 6 standardnih režimaPritisak inflacije 0.2–10.3 bara/3–150 PSIPrikaz napretka inflacije na ekranuSv...
Karakteristike - Tip uređaja: Akumulatorski odvijač Motor - Broj obrtaja: 0-200/min Ostalo: Napon 3.6V Performanse - Ostalo: Jak magnetni motor,Maks...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana