Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
PC AMD GAMING računar Ryzen 5 5500 32GB 1TB RTX5060 8GB
Maloprodajna cijena: 1314.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1051.73 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Procesor / Čipset
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model | 5500 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 3.6GHz (4.2 GHz) |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Ostalo | 16MB L3 |
| Model matične ploče | PRIME B450M-A II |
| Čipset | AMD B450 |
Memorija (RAM)
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 3.200MT/s |
| Model | KF432C16BB2A/32 Fury Beast RGB |
Grafika
| Model grafičke karte | GV-N5060WF2MAX OC-8GD |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Grafički procesor | RTX 5060 |
| Količina memorije | 8GB |
Skladištenje podataka
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 1TB |
| Model SSD | SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Format SSD | M.2 |
Kućište / Napajanje
| Model kućišta | OZON O3-G1001RGB4 |
| Snaga napajanja | 750W |
Softver
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
Ostalo
| Gaming | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 34.37EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
PC I5-12400/ASUS PRIME H610M-K/16GB DDR4/1TB M.2 SSD NVMe/ASUS RTX 5050 8GB/650W
White Shark Elite Bundle - računar, monitor, stolica, sto, slušalice, miš i podloga
PC INTEL GAMING računar Core i7-13700F 32GB 1TB RTX5060 8GB
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana