Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mini Tower Podržani formati matičnih ploča: microATX,miniATX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napajanja Unutrašnja ležišta - Unutrašnja 3.5" ležišta: 1 Unutrašnja 2.5" ležišta: 2 Priključci napred - USB 3.0: 1 USB 2.0: 2 Ležišta za ventilatore - Prednja strana: 3x120mm Poleđina: 1x 120mm Gornja strana: 2x 120mm Kompatibilnost - Maksimalni broj slotova: 4 Maksimalna dužina grafičke karte: ≤320mm Fizičke karakteristike - Dimenzije: 388mm x 375mm x 270mm Materijal: Kaljeno staklo,Metal Boja: Crna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 33.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
26.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Format kućišta | Mini Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | microATX, miniATX |
| Napajanje | |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta | |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 1 |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 2 |
| Priključci napred | |
| USB 3.0 | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Ležišta za ventilatore | |
| Prednja strana | 3x120mm |
| Poleđina | 1x 120mm |
| Gornja strana | 2x 120mm |
| Kompatibilnost | |
| Maksimalni broj slotova | 4 |
| Maksimalna dužina grafičke karte | ≤320mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 388mm x 375mm x 270mm |
| Materijal | Metal, Kaljeno staklo |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.88EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,microATX,Mini-ITX Napajanje - Snaga napajanja: 675W Unutrašn...
FUTURA BLACK N2000, MB: ATX, PSU: Magnum 225 450W, 2 x USB 2.0, 1 x audio port, 1 x mikrofon port, 4 x 2,5" ( SSD slot), 1 x 5,25", 3 x 3,5", Boja: Cr...
Osnovne karakteristike - Podržani formati matičnih ploča: ITX,microATX Napajanje - Snaga napajanja: 500W Priključci napred - USB 2.0: 2x Tip A Audio...
MasterBox TD500 MESH V2 ku
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana