Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Vazdušno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD 754,AMD 939,AMD 940,AMD AM2,AMD AM4,Intel 1150,Intel 1151,Intel 1156,Intel 1356,Intel 1366,Intel 1700,Intel 775 Broj toplotnih cevi: 4 Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Ventilatori - Broj ventilatora: 1 Broj obrtaja: 2.000rpm ±10% (MAX) Protok vazduha: 48cfm Nivo buke: 18dB Boja: ARGB Radijator - Materijal: Aluminijum Fizičke karakteristike - Dimenzije: 135mm x 98mm x 81mm Materijal: Aluminijum,Bakarne toplotne cevi,Plastika Ostalo - Ostalo: Hidraulični ležaj Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 21.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
17.04 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 775, Intel 1366, Intel 1156, Intel 1150, AMD AM2, Intel 1151, Intel 1700, AMD AM4, AMD 754, AMD 939, AMD 940, Intel 1356 |
| Broj toplotnih cevi | 4 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Ventilatori | |
| Broj ventilatora | 1 |
| Broj obrtaja | 2.000rpm ±10% (MAX) |
| Protok vazduha | 48cfm |
| Nivo buke | 18dB |
| Boja | ARGB |
| Radijator | |
| Materijal | Aluminijum |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 135mm x 98mm x 81mm |
| Materijal | Aluminijum, Bakarne toplotne cevi, Plastika |
| Ostalo | |
| Ostalo | Hidraulični ležaj |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.56EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ENDORFY Fera 5 ARGB CPU Cooler, 120mm, Intel/AMD(LGA 1700,1200,115X,2066,1366, AM5,AM4,AM3)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana