Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ergovision Trek Grey
Maloprodajna cijena: 411.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
329.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Okvir | crni/beli okvir |
|---|---|
| Sjedalo | pjena visoke gustoće prošivena izdržljivom tkaninom |
| Leđa | zatezna mreža |
| Naslon za glavu | podesiv po visini i kutu |
| Nosivost | Nosivost 110 kg |
| Ručke | 1D – podešavanje visine ručki |
| Raspon tjelesne visine | 160 do 190 cm |
| Baza | plastika s pet krakova |
| Točkovi | Točkovi promjera 60 mm za sve površine |
| Neto težina | 15 kg |
| Dimenzija kutije | 76 x 28,5 x 66 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.75EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
2D - nasloni za ruke, 120kg maks. nosivost, Pneumatsko podešavanje visine
Karakteristike - Podesivost: Podesiva visina sedišta,Podešavanje naslona za ruke Boja: Crna Nosivost: 150kg Ostalo: Ergonomski dizajn Reklamacioni pe...
Karakteristike - Podesivost: Podesiva visina sedišta,Podešavanje naslona za ruke Boja: Belo-roza Nosivost: 150kg Ostalo: Ergonomski dizajn,Mogućnost m...
Metalna baza, AURA RGB, 20 nivoa podešavanje naslona za leđa: 90°-155°, Nosivost do 136kg, 4D naslon za ruke (+360° rotacija), Preporučena visina: 160...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana