Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Gaming stolica Throne XL vrhunska je stolica dizajnirana za maksimalnu udobnost i podršku. Stolica ima visok naslon koji je posebno prilagođen za podupiranje cijelih leđa čime se održava pravilno držanje i smanjuje opterećenje kičme. Njegovo široko sjedište omogućuje opušteno sjedanje osiguravajući dugotrajnu udobnost bez osjećaja umora ili naprezanja.
Maloprodajna cijena: 536.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
429.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Okvir | čvrsta konstrukcija s nosivošću od 120 kilograma |
|---|---|
| Materijal | izdržljiva tkanina – ugodna na dodir, pur pjena visoke gustoće |
| Naslon za leđa | zatvoren, pruža dobar naslon |
| Lumbalna potpora | podesiva po dubini |
| Nagib | zaključavanje nagiba u više tačaka do 90 stepeni |
| Ručke | 4D ručke |
| Multifunkcijski mehanizam | funkcija ljuljanja s podešavanjem tvrdoće pokreta i mogućnošću zaključavanja |
| Baza | aluminijska legura s pet krakova |
| Dodaci | jastučić za glavu i jastučić za leđa |
| Točkovi | Točkovi promjera 60 mm za sve površine |
| Neto težina | 25 kg |
| Dimenzija kutije | 84 x 66 x 38 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 14.02EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Konstrukcija: Čelična konstrukcija Materijal: Aluminijum,Memorijska pena,Tkanina,Točkići od najlona Podesivost: Dodatni jastuci za lu...
TRUST GXT 714W RUYA Comfortable Gaming Chair, Gas lift class 4, Max. weight 150 kg, WHITE
Kvalitetna poliuretanska pjena, Kvalitetna presvlaka od PU kože
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana