Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Svaki radnik treba pravu opremu, a nama koji radimo u uredima uredska je stolica najvažnija. Kako bismo učinkovito radili, stolica na kojoj provodimo radni dan mora postati produžetak nas samih. Model Taurus lako je dorastao zadatku jer ima sjedalo od lijevane pjene i iznimno je fleksibilan s velikim brojem postavki.
Maloprodajna cijena: 348.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
279.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Višenamjenski mehanizam | zaključavanje nagiba u više točaka, automatski nagib podesiv prema gravitaciji (jednostavan sinkroni mehanizam) |
|---|---|
| Leđa | zatezna mreža |
| Sjedalo | pjena visoke gustoće prošivena izdržljivom i izdržljivom tkaninom |
| Naslon za glavu | podesiv po visini i kutu |
| Ručke | 3D – podešavanje kuta, širine i visine ručki |
| Lumbalna potpora | podstavljena lumbalna potpora, podesiva po visini |
| Baza | peterokraki krom |
| Nosivost | 120 kg |
| Točkovi | Točkovi promjera 60 mm za sve površine |
| Neto težina | 20.9 kg |
| Dimenzija kutije | 75×40×65cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.12EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
LOGITECH G Driving Force Shifter - Compatibility: G923, G29, G920
Aluminijumska baza, Čelična konstrukcija, Nosivost 136kg
Karakteristike - Konstrukcija: Aluminijumska baza Materijal: Aluminijum,Čelik,Eko koža,Livena pena,Poliamidni najlon Podesivost: Dodatni jastuci za lu...
Karakteristike - Konstrukcija: Aluminijumska baza Materijal: Aluminijum,Koža,Poliamidni najlon Podesivost: Dodatni jastuci za lumbalni deo kičme i vra...
Karakteristike - Konstrukcija: Čelična konstrukcija Materijal: Aluminijum,Memorijska pena,Tkanina,Točkići od najlona Podesivost: Dodatni jastuci za lu...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana