Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Spartacus je ergonomska stolica s izdržljivom konstrukcijom podesivim sjedištem i 3D ručkama. Dostupan u različitim bojama takođe pogodan za korisnike do 200 cm i 130 kg.
Maloprodajna cijena: 373.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
299.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Okvir | čvrsta karbonska konstrukcija s nosivošću od 120 kilograma |
|---|---|
| Materijal | izdržljiva tkanina – ugodna na dodir, pur pjena visoke gustoće |
| Naslon za leđa | zatvoren, pruža dobar naslon |
| Sjedište | podesivo po dubini |
| Nagib | zaključavanje nagiba u više točaka u tri točke i podešavanje otpora |
| Ručke | 3D ručke |
| Baza | metalna baza |
| Dodaci | jastuk u boji stolice |
| Točkovi | Točkovi promjera 60 mm za sve površine |
| Neto težina | 20 kg |
| Dimenzija kutije | 102 x 58 x 33 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.77EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Konstrukcija: Čelična konstrukcija Materijal: Aluminijum,Čelik,Memorijska pena,Tkanina Podesivost: Podesiva visina sedišta,Podešavanj...
Karakteristike - Tip gejming aksesoara: Kontroler Povezivost gamepad-a: USB-C Interfejs gamepad-a: Android Fizičke karakteristike - Boja: Crna Rekla...
COOLER MASTER Caliber R3 CMI-GCR3-PR Gaming stolica ljubičasta
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana