Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ergovision Nexus Black
Maloprodajna cijena: 211.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
169.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Višenamjenski mehanizam | mehanizam s zaključavanjem i podešavanjem otpora naslona |
|---|---|
| Lumbalna potpora | zatezna mreža |
| Sjedalo | pjena visoke gustoće prošivena izdržljivom i izdržljivom tkaninom |
| Naslon za glavu | podesiv po visini i kutu |
| Ručke | 1D – podešavanje visine ručki |
| Lumbalna potpora | obložena, podesiva po visini i dubini |
| Baza | peterokraki krom |
| Nosivost | 110 kg |
| Točkovi | Točkovi promjera 60 mm za sve površine |
| Neto težina | 13.5 kg |
| Dimenzija kutije | 68 x 30 x 59 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.52EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Konstrukcija: Čelična konstrukcija Materijal: PU koža,Tkanina,Točkići od najlona Podesivost: Podesiva visina sedišta,Podesivi naslon...
TRUST GXT 714R RUYA Comfortable Gaming Chair, Gas lift class 4, Max. weight 150 kg, RED
Potpuno podesivo sjedište koje uvijek nudi savršenu trkačku poziciju, bez obzira na vašu visinu.
Karakteristike - Podesivost: Podesiva visina sedišta,Podešavanje naslona za ruke Boja: Crna Nosivost: 150kg Ostalo: Ergonomski dizajn Reklamacioni pe...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana