Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Upotpunite svoju gaming postavu Ergovision Mikado stolicom koja će vas svaki put impresionirati svojim luksuznim dizajnom s upečatljivim šavovima. Osim udobne ugrađene presvlake stolica ima i dva dodatna jastuka za još bolju potporu kičme i glave.
Maloprodajna cijena: 286.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
229.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Okvir | čvrsta konstrukcija s nosivošću od 120 kilograma |
|---|---|
| Materijal | izdržljiva tkanina – ugodna na dodir, pur pjena visoke gustoće |
| Naslon za leđa | zatvoren, pruža dobar naslon |
| Lumbalna potpora | podesiva po dubini |
| Nagib | zaključavanje nagiba u više tačaka do 90 stepeni |
| Ručke | 3D ručke |
| Multifunkcijski mehanizam | funkcija ljuljanja s podešavanjem tvrdoće pokreta i mogućnošću zaključavanja |
| Baza | aluminijska legura s pet krakova |
| Dodaci | jastučić za glavu i jastučić za leđa |
| Točkovi | Točkovi promjera 60 mm za sve površine |
| Neto težina | 19 kg |
| Dimenzija kutije | 83 x 65 x 33 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.48EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Podesivost: Podesiva visina sedišta,Podešavanje naslona za ruke Boja: Crna Nosivost: 150kg Ostalo: Ergonomski dizajn Reklamacioni pe...
Karakteristike - Podesivost: Podesiva visina sedišta,Podešavanje naslona za ruke Boja: Crna Nosivost: 150kg Ostalo: Ergonomski dizajn Reklamacioni pe...
Karakteristike - Tip gejming aksesoara: Kontroler Povezivost gamepad-a: USB-C Interfejs gamepad-a: Android Fizičke karakteristike - Boja: Crna Rekla...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana