Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Gejmerska stolica Lord nudi vrhunsku udobnost sa širokim i podstavljenim sjedištem koje pruža dugotrajnu potporu. Naslon je dodatno ojačan i prošiven u kariranom dizajnu za povećanu izdržljivost i stilski izgled.
Maloprodajna cijena: 398.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
319.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Okvir | čvrsta konstrukcija s nosivošću od 130 kilograma |
|---|---|
| Materijal | izdržljiva tkanina – ugodna na dodir, pur pjena visoke gustoće |
| Naslon za leđa | zatvoren, pruža dobar naslon |
| Nagib | zaključavanje nagiba u više tačaka do 90 stepeni |
| Ručke | 4D ručke |
| Multifunkcijski mehanizam | funkcija ljuljanja s podešavanjem tvrdoće pokreta i mogućnošću zaključavanja |
| Baza | aluminijska legura s pet krakova |
| Dodaci | jastučić za glavu i jastučić za leđa |
| Točkovi | Točkovi promjera 60 mm za sve površine |
| Neto težina | 25 kg |
| Dimenzija kutije | 84 x 66 x 36 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.42EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Spartacus je ergonomska stolica s izdržljivom konstrukcijom podesivim sjedištem i 3D ručkama. Dostupan u različitim bojama takođe pogodan za korisnike...
TRUST 710 Luminus Pro RGB Gaming Desk/Black/150kg/740x600x1200mm/Cupholder/Headphone hook/Mousepad
NOBLECHAIRS HERO Gaming stolica crno-crvena
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana