Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ergovision Apollo PLUS Grey
Maloprodajna cijena: 373.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
299.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Višenamjenski mehanizam | zaključavanje nagiba u više točaka, automatski nagib podesiv gravitacijom |
|---|---|
| Naslon za leđa | kvalitetnija zatezna mreža |
| Sjedište | zatezna mreža više kvalitete, podesive dubine |
| Ručke | 3D – podešavanje visine, kut naprijed-natrag |
| Baza | kromirana baza |
| Nosivost | 120 kg |
| Točkovi | Točkovi promjera 60 mm za sve površine |
| Neto težina | 16.3 kg |
| Dimenzija kutije | 74 x 37 x 65 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.77EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Konstrukcija: Metalna konstrukcija Materijal: Tkanina,Veštačka koža Podesivost: 3 ugla podešavanje naslona za leđa od 90° / 112° / 12...
Enki - Gejmerska stolica, nosivost do 136kg, Boja: Crna, 4D naslon za ruke, podesavanje naslona: 152 °
2D - nasloni za ruke, 120kg maks. nosivost, Pneumatsko podešavanje visine
Karakteristike - Konstrukcija: Čelična konstrukcija Materijal: Aluminijum,Memorijska pena,Tkanina,Točkići od najlona Podesivost: Dodatni jastuci za lu...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana