Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Štampa - Tip: Multifunkcijski inkjet Boja: U boji Funkcionalnost: 3-u-1: štampač, skener, kopir sa ADF Format: 10 x 15cm,13 x 18cm,A4,A5,A6,B5,B6,C6 (koverta),DL (koverta),No. 10 (koverta),Pismo Sistem štampe: PrecisionCore Glava štampača: PrecisionCore™ Rezolucija štampe: 4.800 x 1.200 dpi Duplex štampa: Da ADF: 30 strana,Da Brzina monohromatske štampe: 35ppm Brzina štampe u boji: 23ppm Brzina duplex štampe: 5ppm (u boji),7ppm (monohromatski) Vreme štampe prve strane: 13.5 sekundi (u boji),8.5 sekundi (monohromatski) Skeniranje - Senzor: CIS Format: A4 Brzina skeniranja monohromatski: 10 sekundi Brzina skeniranja u boji: 24 sekunde Rezolucija skeniranja: 1.200 x 2.400 dpi Duplex skeniranje: Da Podržani formati skeniranja: PICT,BMP,JPEG,multi TIFF,PDF,PNG,TIFF Povezivost - Povezivost: Ethernet,USB,Wi-Fi,Wi-Fi Direct Wi-Fi standard: IEEE 802.11a/b/g/n/ac Potrošni materijal - Kapacitet inicijalnog tonera (crni): 15.100 strana Kapacitet inicijalnog tonera (u boji): 5.500 strana Kapacitet regularnog tonera (crni): 8.500 strana Kapacitet regularnog tonera (u boji): 6.500 strana Toner/Mastilo: 101 EcoTank 4-colour Multipack,101 EcoTank Black ink bottle,101 EcoTank Cyan ink bottle,101 EcoTank Magenta ink bottle,101 EcoTank Yellow ink bottle Ostalo - Displej: 6.1cm LCD u boji Emulacije: ESC/P-R Kapacitet fioke: 250 listova Podržana debljina papira: 64g/m2 - 300g/m2 Sistemi zaštite: WPA3-SAE (AES),WEP enkripcija 64/128bit,WPA PSK (TKIP),WPA2-PSK (AES) enkripcija Dodatne funkcije: Automatic duplex,Borderless print Podržane tehnologije: Apple AirPrint,Epson Smart Panel App,Mopria Ostalo: Epson Connect (Email Print, Remote Print, Driver, Scan-to-Cloud) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 375mm x 347mm x 187mm Težina: 5.7kg Boja: Crna Pakovanje: 1 dodatna bočica crnog mastila,1x127ml (Crna) 3x70ml boje u pakovanju (Cyan, Žuta, Magenta),Kabl napajanja Reklamacioni period - Reklamacioni period: 12 meseci Reklamacioni period: 12 meseci Napomena: Ostvarite dodatnih 24 meseca garancije, ili 100 000 strana, prijavom na sajtu https://www.epson.eu/en_EU/promotions/extended-warranty
Maloprodajna cijena: 398.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
318.68 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Štampa | |
|---|---|
| Tip | Multifunkcijski inkjet |
| Boja | U boji |
| Funkcionalnost | 3-u-1: štampač, skener, kopir sa ADF |
| Format | A4, A5, B5, A6, B6, DL (koverta), C6 (koverta), 10 x 15cm, 13 x 18cm, No. 10 (koverta), Pismo |
| Sistem štampe | PrecisionCore |
| Glava štampača | PrecisionCore™ |
| Rezolucija štampe | 4.800 x 1.200 dpi |
| Duplex štampa | Da |
| ADF | Da, 30 strana |
| Brzina monohromatske štampe | 35ppm |
| Brzina štampe u boji | 23ppm |
| Brzina duplex štampe | 7ppm (monohromatski), 5ppm (u boji) |
| Vreme štampe prve strane | 8.5 sekundi (monohromatski), 13.5 sekundi (u boji) |
| Skeniranje | |
| Senzor | CIS |
| Format | A4 |
| Brzina skeniranja monohromatski | 10 sekundi |
| Brzina skeniranja u boji | 24 sekunde |
| Rezolucija skeniranja | 1.200 x 2.400 dpi |
| Duplex skeniranje | Da |
| Podržani formati skeniranja | TIFF, PDF, JPEG, BMP, PNG, multi TIFF, PICT |
| Povezivost | |
| Povezivost | USB, Wi-Fi, Ethernet, Wi-Fi Direct |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Potrošni materijal | |
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 15.100 strana |
| Kapacitet inicijalnog tonera (u boji) | 5.500 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (crni) | 8.500 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (u boji) | 6.500 strana |
| Toner/Mastilo | 101 EcoTank Black ink bottle, 101 EcoTank Cyan ink bottle, 101 EcoTank Magenta ink bottle, 101 EcoTank Yellow ink bottle, 101 EcoTank 4-colour Multipack |
| Ostalo | |
| Displej | 6.1cm LCD u boji |
| Emulacije | ESC/P-R |
| Kapacitet fioke | 250 listova |
| Podržana debljina papira | 64g/m2 - 300g/m2 |
| Sistemi zaštite | WEP enkripcija 64/128bit, WPA2-PSK (AES) enkripcija, WPA PSK (TKIP), WPA3-SAE (AES) |
| Dodatne funkcije | Borderless print, Automatic duplex |
| Podržane tehnologije | Apple AirPrint, Mopria, Epson Smart Panel App |
| Ostalo | Epson Connect (Email Print, Remote Print, Driver, Scan-to-Cloud) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 375mm x 347mm x 187mm |
| Težina | 5.7kg |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Kabl napajanja, 1x127ml (Crna) 3x70ml boje u pakovanju (Cyan, Žuta, Magenta), 1 dodatna bočica crnog mastila |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Napomena | Ostvarite dodatnih 24 meseca garancije, ili 100 000 strana, prijavom na sajtu https://www.epson.eu/en_EU/promotions/extended-warranty |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.41EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Štampanje bez mastila: podržava termalno štampanje, nema potrebe za zamenom kertridža, jednostavno za rukovanje, zaštita životne sredine.
WorkForce Pro WF-M5899DWF, 4 in 1 (A4 Mono) - Ideal for office! --- (Print, Scan, Copy, Fax), WRLS, Duplex, ADF, Print 25 ppm, Fioka 1 (250 listova A4...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana