Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Štampa - Tip: Multifunkcijski inkjet Boja: U boji Funkcionalnost: 4-u-1: štampač, skener, kopir, faks Format: A4 Glava štampača: Epson Micro Piezo™ Rezolucija štampe: 5.760 x 1.440 dpi Duplex štampa: Ne ADF: 30 strana,Da Brzina monohromatske štampe: 33ppm Brzina štampe u boji: 15ppm Brzina štampe fotografija: 27 sekundi (10cm x 15cm) Premium Glossy photo paper Skeniranje - Senzor: CIS Brzina skeniranja monohromatski: 4.5ipm (200dpi, ADF) Brzina skeniranja u boji: 4.5ipm (200dpi, ADF) Rezolucija skeniranja: 2.400 x 1.200 dpi Podržani formati skeniranja: PICT,BMP,JPEG,multi TIFF,PDF,PNG,TIFF Faks - Tip: U boji Memorija: 100 strana Funkcije: Address Book,Auto Redial,Broadcast fax,Odloženo slanje,PC Fax,Polling reception Povezivost - Povezivost: Ethernet,USB,Wi-Fi,Wi-Fi Direct Potrošni materijal - Kapacitet inicijalnog tonera (crni): 8.100 strana Kapacitet inicijalnog tonera (u boji): 6.500 strana Toner/Mastilo: 103 EcoTank Ostalo - Displej: 3.7 cm LCD u boji Emulacije: ESC/P-R Kapacitet fioke: 100 listova Podržana debljina papira: 64g/m2 - 300g/m2 Podržane tehnologije: Apple AirPrint,Epson Connect (Epson konekcija sa smartphone telefonima i tablet uređajima) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 375mm x 347mm x 237mm Težina: 5kg Boja: Bela Pakovanje: 1 extra ketridž crne boje,4x65ml bočice u pakovanju (Crna, Cyan, Žuta, Magenta) Reklamacioni period - Reklamacioni period: 12 meseci Reklamacioni period: 12 meseci Napomena: 12 meseci ili 30.000 strana
Maloprodajna cijena: 317.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
253.65 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Štampa | |
|---|---|
| Tip | Multifunkcijski inkjet |
| Boja | U boji |
| Funkcionalnost | 4-u-1: štampač, skener, kopir, faks |
| Format | A4 |
| Glava štampača | Epson Micro Piezo™ |
| Rezolucija štampe | 5.760 x 1.440 dpi |
| Duplex štampa | Ne |
| ADF | Da, 30 strana |
| Brzina monohromatske štampe | 33ppm |
| Brzina štampe u boji | 15ppm |
| Brzina štampe fotografija | 27 sekundi (10cm x 15cm) Premium Glossy photo paper |
| Skeniranje | |
| Senzor | CIS |
| Brzina skeniranja monohromatski | 4.5ipm (200dpi, ADF) |
| Brzina skeniranja u boji | 4.5ipm (200dpi, ADF) |
| Rezolucija skeniranja | 2.400 x 1.200 dpi |
| Podržani formati skeniranja | TIFF, PDF, JPEG, BMP, PNG, multi TIFF, PICT |
| Faks | |
| Tip | U boji |
| Memorija | 100 strana |
| Funkcije | Auto Redial, Address Book, PC Fax, Odloženo slanje, Polling reception, Broadcast fax |
| Povezivost | |
| Povezivost | USB, Wi-Fi, Ethernet, Wi-Fi Direct |
| Potrošni materijal | |
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 8.100 strana |
| Kapacitet inicijalnog tonera (u boji) | 6.500 strana |
| Toner/Mastilo | 103 EcoTank |
| Ostalo | |
| Displej | 3.7 cm LCD u boji |
| Emulacije | ESC/P-R |
| Kapacitet fioke | 100 listova |
| Podržana debljina papira | 64g/m2 - 300g/m2 |
| Podržane tehnologije | Epson Connect (Epson konekcija sa smartphone telefonima i tablet uređajima), Apple AirPrint |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 375mm x 347mm x 237mm |
| Težina | 5kg |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 extra ketridž crne boje, 4x65ml bočice u pakovanju (Crna, Cyan, Žuta, Magenta) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Napomena | 12 meseci ili 30.000 strana |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.29EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
EPSON L8180 EcoTank A3 ITS (6 boja) Photo
EcoTank L5316 Color AiO A4, (nasljednik modela L5296), Print 33/15 ppm 5760 x1440dpi, Copy, Scan (1200x2400dpi), Fax, ADF 30-sheet, Wireless + Network...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana