Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Mobile projector Sistem projekcije: 3LCD tehnologija Nativna rezolucija: 1920 x 1200 Format rezolucije: WUXGA Podržana rezolucija: do 1.920 x 1.200 (WUXGA) Kontrast: 15.000:1 Vertikalno osvežavanje: 200Hz - 240Hz Paleta boja: 1.07 milijardi boja Sočivo: F = 1.5 - 2 Veličina slike: 50" - 300" Optimalna udaljenost: 1.5m na projekcionoj površini od 50" Zum: 1.6 : 1 manuelni Odnos stranica slike: 16:10 Lampa - Snaga: 300W Osvetljenje: 5.000 ANSI lumena Color Light Output: 5.000 ANSI lumena White Light Output: 5.000 ANSI lumena Radni vek (standardni režim): 5.000h Radni vek (economic režim): 10.000h Povezivost - HDMI ulaz: 2 Analogni video ulazi: 2x VGA D-sub Analogni video izlazi: VGA D-sub Audio ulaz: 2x 3.5mm,2x RCA Audio izlaz: 1x RCA,3.5mm USB: USB 2.0 (tip A),USB 2.0 (tip B) Ostali priključci / Slotovi: RJ-45,Serijski (RS-232C) Ostalo - Dodatne funkcije: Automatic keystone correction,AV mute slide,Direct power OFF,Direct power ON,Document Camera Compatible,MHL (Mobile High-Definition Link) Zvučnici: 16W Fizičke karakteristike - Dimenzije: 377mm x 291mm x 110mm Masa: 4.6kg Nivo buke (standardni režim): 39dB Nivo buke (economic režim): 29dB Boja: Bela Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 60 meseci Lampa: 60 meseci ili 1.000 radnih sati
Maloprodajna cijena: 2197.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1758.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Mobile / prenosivi |
| Sistem projekcije | 3LCD tehnologija |
| Nativna rezolucija | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Podržana rezolucija | do 1.920 x 1.200 (WUXGA) |
| Kontrast | 15.000:1 |
| Vertikalno osvežavanje | 200Hz - 240Hz |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Sočivo | F = 1.5 - 2 |
| Veličina slike | 50" - 300" |
| Optimalna udaljenost | 1.5m na projekcionoj površini od 50" |
| Zum | 1.6 : 1 manuelni |
| Odnos stranica slike | 16:10 |
| Tip izvora svetlosti | Lamp |
| Lampa | |
| Snaga | 300W |
| Osvetljenje | 5.000 ANSI lumena |
| Color Light Output | 5.000 ANSI lumena |
| White Light Output | 5.000 ANSI lumena |
| Radni vek (standardni režim) | 5.000h |
| Radni vek (economic režim) | 10.000h |
| Povezivost | |
| HDMI ulaz | 2 |
| Analogni video ulazi | 2x VGA D-sub |
| Analogni video izlazi | VGA D-sub |
| Audio ulaz | 2x 3.5mm, 2x RCA |
| Audio izlaz | 3.5mm, 1x RCA |
| USB | USB 2.0 (tip A), USB 2.0 (tip B) |
| Ostali priključci / Slotovi | RJ-45, Serijski (RS-232C) |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Direct power ON, Direct power OFF, MHL (Mobile High-Definition Link), AV mute slide, Document Camera Compatible, Automatic keystone correction |
| Zvučnici | 16W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 377mm x 291mm x 110mm |
| Masa | 4.6kg |
| Nivo buke (standardni režim) | 39dB |
| Nivo buke (economic režim) | 29dB |
| Boja | Bela |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 60 meseci |
| Lampa | 60 meseci ili 1.000 radnih sati |
Plaćanje na rate
Rata već od: 57.45EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Smart projector Sistem projekcije: DLP Nativna rezolucija: 1920 x 1080 (Full HD) Podržana rezolucija: Do 4K (3.840 x 2.160) Veli...
Pratite vrijeme i postavite vibracijska upozorenja, Domet do 30 m, Označi i uvećaj na ekranu
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana