Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Mobilni uređaj Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth 5.1 Bluetooth profili: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile),AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile),HFP (Hands-Free Profile),HSP (Headset Profile) Domet: Do 20m Priključci: USB-C Podržane tehnologije: ESmart Connect App Ostalo - Upravljanje: Tasteri na slušalici Dodatne funkcije: Vreme punjenja do 1.5 sata Mikrofon - Frekventni opseg: 100Hz - 10kHz Osetljivost: -42dB ± 3dB Baterija - Autonomija: Do 20 sati Tip: Litijum-polimerska Fizičke karakteristike - Boja: Crna Masa: 42g Pakovanje: USB kabl tip C Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 40.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
32.60 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Bubice |
| Stil nošenja | Unutrašnjost uha |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.1 |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile), HSP (Headset Profile), HFP (Hands-Free Profile) |
| Domet | Do 20m |
| Priključci | USB-C |
| Podržane tehnologije | ESmart Connect App |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na slušalici |
| Dodatne funkcije | Vreme punjenja do 1.5 sata |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Osetljivost | -42dB ± 3dB |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 20 sati |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Masa | 42g |
| Pakovanje | USB kabl tip C |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.07EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice bez mikrofona Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Mobilni ur...
SteelSeries Arctis Nova 3P Wireless Black gaming slušalice, Do 40 sati trajanja baterije, Težina 260g, Neodimijumski magnetni drajveri, USB-C Plug & P...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana