Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 43.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
34.70 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Bubice |
| Stil nošenja | Oko ušne školjke |
| Namena | Sport, Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Dimenzije drajvera | 13mm |
| Konstrukcija | Otvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile), HSP (Headset Profile), HFP (Hands-Free Profile), SBC, AAC |
| Domet | Do 20m |
| Priključci | USB-C priključak za punjenje |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | True Wireless Stereo (TWS), SecureFit |
| Dodatne funkcije | Kontrola jačine zvuka, Playback kontrola, Handsfree |
| Ostalo | Google Assistant, Siri, IPX5 otpornost na vodu |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Osetljivost | -38dB ± 3dB |
| Podržane tehnologije | Noise reduction |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 22 sata (sa kućištem) |
| Tip | Litijum-polimerska, 40mAh (slušalica), 300mAh (kutija) |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.13EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
bežične, gejmerske, mikrofon, bluetooth, 3.5 mm (4 pina)
M6, zicani metalni mikrofon, Frekvencija: 200Hz - 10Khz, Konekcija: 6.5mm Jack, Duzina kabla: 6m, Boja: Crna
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana