Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: Stereo Namena: Mobilni uređaj Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Impedansa: 64Ω Dimenzije drajvera: 40mm Konstrukcija: Zatvorene Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth 5.3 Bluetooth profili: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile),AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile),HFP (Hands-Free Profile),HSP (Headset Profile) Domet: Do 20m Priključci: USB-C priključak za punjenje Ostalo - Dodatne funkcije: Kontrola jačine zvuka,Playback kontrola Ostalo: FM Radio,IPX5 otpornost na vodu,micro SD card slot,Podesiv obim trake Mikrofon - Frekventni opseg: 100Hz - 10kHz Osetljivost: -38dB ± 3dB Baterija - Autonomija: 1.200mAh,Do 50h Tip: Punjiva litijum-polimerska baterija Fizičke karakteristike - Dužina kabla: 0.5m Boja: Graphite Masa: 198g Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 65.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
52.38 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | Stereo |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Impedansa | 64Ω |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile), HSP (Headset Profile), HFP (Hands-Free Profile) |
| Domet | Do 20m |
| Priključci | USB-C priključak za punjenje |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Kontrola jačine zvuka, Playback kontrola |
| Ostalo | Podesiv obim trake, FM Radio, IPX5 otpornost na vodu, micro SD card slot |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Osetljivost | -38dB ± 3dB |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 50h, 1.200mAh |
| Tip | Punjiva litijum-polimerska baterija |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 0.5m |
| Boja | Graphite |
| Masa | 198g |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.71EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Streaming mikrofon sa adjustable arm USB-C/USB-A port, Stol maksimalne debljine 55 mm, USB-AC kabel od 2,5 m
Radio Color Indigo wireless slu
TRUST Nouna Wireless Kids Headphones 3.5mm, USB-C black
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana