Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: Stereo Namena: Mobilni uređaj Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Osetljivost: 20dB Dimenzije drajvera: 2 x 40mm Konstrukcija: Zatvorene Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth Bluetooth profili: 5.3 Domet: Do 20m Priključci: 3.5mm audio,USB-C priključak za punjenje Ostalo - Podržane tehnologije: Deep Bass Upravljanje: Glasovna kontrola Dodatne funkcije: Brzo punjenje - 15 minuta punjenja pruža i do 3.5 sata slušanja muzike,Povezivost sa više uređaja,Vreme punjenja 2 sata Ostalo: micro SD card slot,Podesiv obim trake Mikrofon - Frekventni opseg: 100Hz - 10kHz Osetljivost: 42 dB ± 3 dB Baterija - Autonomija: 250mAh,Do 12 sati Tip: Litijum-polimerska,Punjiva baterija Fizičke karakteristike - Boja: Roza Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 30.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
24.01 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | Stereo |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost | 20dB |
| Dimenzije drajvera | 2 x 40mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth |
| Bluetooth profili | 5.3 |
| Domet | Do 20m |
| Priključci | 3.5mm audio, USB-C priključak za punjenje |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Deep Bass |
| Upravljanje | Glasovna kontrola |
| Dodatne funkcije | Brzo punjenje - 15 minuta punjenja pruža i do 3.5 sata slušanja muzike, Vreme punjenja 2 sata, Povezivost sa više uređaja |
| Ostalo | Podesiv obim trake, micro SD card slot |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Osetljivost | 42 dB ± 3 dB |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 12 sati, 250mAh |
| Tip | Litijum-polimerska, Punjiva baterija |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Roza |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.78EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Baseus bežične slušalice Encok D02 PRO (ružičaste)
Devia Bluetooth earphones TWS Smart M4 green
Style 2 True Wireless plave bubice
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana