Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Sistem: Stereo Namena: Mobilni uređaj Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Impedansa: 32 Ohm Dimenzije drajvera: 14mm Konstrukcija: Zatvorene Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Žične Konekcija slušalica: 1x 3.5mm audio Ostalo - Dodatne funkcije: Playback kontrola Mikrofon - Frekventni opseg: 100Hz - 10kHz Osetljivost: -42dB ± 3dB Fizičke karakteristike - Dužina kabla: 1.2m Boja: Indigo Masa: 10g Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 14.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
11.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Bubice |
| Stil nošenja | Unutrašnjost uha |
| Sistem | Stereo |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Impedansa | 32 Ohm |
| Dimenzije drajvera | 14mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Žične |
| Konekcija slušalica | 1x 3.5mm audio |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Playback kontrola |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Osetljivost | -42dB ± 3dB |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 1.2m |
| Boja | Indigo |
| Masa | 10g |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.37EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
H111, Stereo headset, Frekvencija: 20Hz to 20kHz,podesiva duzina slusalica, rotirajuci mikrofon sa opcijom redukcijue buke, Duzina kabla: 1,8m, Boja:...
Bežične, Aktivno poništavanje buke, ANC + ENC, Bluetooth 5.3, In-ear TWS
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana