Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 38.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
30.50 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | Stereo |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile), HSP (Headset Profile), HFP (Hands-Free Profile), SBC, AAC |
| Domet | Do 20m |
| Priključci | USB-C |
| Podržane tehnologije | Bluetooth Multipoint |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Google/Siri compatible voice assistant |
| Dodatne funkcije | Kontrola jačine zvuka, Playback kontrola, Handsfree |
| Ostalo | Podesiv obim trake, FM Radio, Sklopive, USB C kabl za punjenje, Micro SD MP3 plejer |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Osetljivost | -38dB ± 3dB |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 20 sati |
| Tip | Litijum-polimerska, 400mAh |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 0.5m |
| Boja | Krem |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.00EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Predstavljamo JBL Tune 530 slušalice - vaš svakodnevni izvor odvažnog zvuka i upečatljivog stila. JBL Pure Bass zvuk dodaje živahnu jasnoću svakoj lis...
<div class="value" itemprop="description"> <p><strong>Redmi Buds 6 Pro </strong>pružaju izvanredno audio iskustvo s <strong>koaksijalnom...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana