Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: Stereo Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Impedansa: 32Ω Dimenzije drajvera: 40mm Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth 5.4 Bluetooth profili: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile),AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile),HFP (Hands-Free Profile) Domet: Do 20m Priključci: USB-C priključak za punjenje Mikrofon - Frekventni opseg: 100Hz - 10kHz Osetljivost: -40dB ± 3dB Podržane tehnologije: Active Noise Cancellation,ENC Baterija - Autonomija: Do 70h Tip: Litijum-polimerska Fizičke karakteristike - Boja: Crna Masa: 250g Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 93.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
74.87 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | Stereo |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Impedansa | 32Ω |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile), HFP (Hands-Free Profile) |
| Domet | Do 20m |
| Priključci | USB-C priključak za punjenje |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Osetljivost | -40dB ± 3dB |
| Podržane tehnologije | ENC, Active Noise Cancellation |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 70h |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Masa | 250g |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.45EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
BlackShark V2 Pro (2023), Wireless Esport crne gejmerske slusalice, Type A Wireless (2.4 GHz), Bluetooth 5.2, 100 dB, Razer™ TriForce Titanium 50mm zv...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana