Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 21.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
17.04 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Bubice |
| Stil nošenja | Unutrašnjost uha |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Impedansa | 16Ω |
| Dimenzije drajvera | 13mm |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | True Wireless Stereo (TWS) |
| Priključci | USB-C priključak za punjenje |
| Podržane tehnologije | True Wireless function with auto-pairing, One Touch Voice Assistant |
| Ostalo | |
| Ostalo | Ekran na kućištu prikazuje preostali nivo baterije |
| Baterija | |
| Autonomija | 20h (sa kućištem) |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Masa | 36g |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.56EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth Ostalo - Upra...
Ključne karakteristike: Trajanje baterije do 9.5h, sa kućištem do 36hBluetooth® 5.33 mikrofona + AI smanjenje buke za poziv...
AIRPHONE 5, Bluetooth slusalice, Bluetooth 5.0 ( udaljenost do 15m), frekvencija: 20HZ -20KHZ, Velicina zvucnika:40mm, Aux-in, 200Mah lithium baterija...
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Mobilni ur...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana