Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,Intel 115x,Intel 1200,Intel 1700,Intel 2011,Intel 2011-3,Intel 2066 Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Pumpa - Dimenzije: 76.5mm x 76.5mm x 48.5mm Radijator - Dimenzije: 275mm x 120mm x 28mm (bez ventilatora) Ventilatori - Broj ventilatora: 2 Dimenzije: 120mm x 120mm x 25mm Broj obrtaja: 250 (±100) – 1800 (±10%) RPM Boja: ARGB Fizičke karakteristike - Dimenzije: 275mm x 120mm x 54mm (vodeni blok radijatora sa kulerima) Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 81.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
65.34 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066, Intel 115x, Intel 1200, Intel 1700, AMD AM4, AMD AM5 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Ventilatori | |
| Broj ventilatora | 2 |
| Dimenzije | 120mm x 120mm x 25mm |
| Broj obrtaja | 250 (±100) – 1800 (±10%) RPM |
| Boja | ARGB |
| Pumpa | |
| Dimenzije | 76.5mm x 76.5mm x 48.5mm |
| Radijator | |
| Dimenzije | 275mm x 120mm x 28mm (bez ventilatora) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 275mm x 120mm x 54mm (vodeni blok radijatora sa kulerima) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.14EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Prism 5 Adresabilni RGB (ARGB) 120 ventilator
Osnovne karakteristike - Tip: Termalna pasta,Termalna podloga Temperature: -40°C to +120°C Upotreba: Za prenos toplote između komponenti i hladnjaka...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana