Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Vazdušno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM2+,AMD AM3+,AMD AM4,AMD AM5,AMD FM1,AMD FM2+,Intel 115x,Intel 1200,Intel 1366,Intel 1700,Intel 2011-3,Intel 2066,Intel 775 Broj toplotnih cevi: 4 Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Ventilatori - Broj ventilatora: 1 Dimenzije: 120mm x 120mm x 25mm Broj obrtaja: 250 (±100) – 1800 (±10%) RPM Boja: Crna Radijator - Materijal: Aluminijum Fizičke karakteristike - Dimenzije: 155mm x 127mm x 77mm Materijal: Aluminijum,Bakarne toplotne cevi,Plastika Ostalo - Ostalo: 220W TDP Reklamacioni period - Reklamacioni period: 72 meseca
Maloprodajna cijena: 43.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
34.69 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM3+, AMD FM1, Intel 775, Intel 1366, AMD AM2+, AMD FM2+, Intel 2011-3, Intel 2066, Intel 115x, Intel 1200, Intel 1700, AMD AM4, AMD AM5 |
| Broj toplotnih cevi | 4 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Ventilatori | |
| Broj ventilatora | 1 |
| Dimenzije | 120mm x 120mm x 25mm |
| Broj obrtaja | 250 (±100) – 1800 (±10%) RPM |
| Boja | Crna |
| Radijator | |
| Materijal | Aluminijum |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 155mm x 127mm x 77mm |
| Materijal | Aluminijum, Bakarne toplotne cevi, Plastika |
| Ostalo | |
| Ostalo | 220W TDP |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 72 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.13EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Tip: Termalna podloga Temperature: -250°C - 150°C Upotreba: Za centralne (CPU) i grafičke procesore (GPU) Fizičke karakteris...
ENDORFY Fera 5 ARGB CPU Cooler, 120mm, Intel/AMD(LGA 1700,1200,115X,2066,1366, AM5,AM4,AM3)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana