Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DJI Osmo Mobile 8 Gimbal (CP.OS.00000492.01)
Maloprodajna cijena: 223.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
179.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dimenzije | Rasklopljen: 288 x 107 x 96 mm Sklopljen: 190 x 95 x 46 mm Maksimalna dužina produžetka šipke: 215 mm |
|---|---|
| Masa | 370 g |
| Kompatibilnost | Mobilni telefoni: Debljina telefona: 6.9–10 mm Širina telefona: 67–84 mm Težina telefona: 170–300 g |
| Kapacitet baterije | 3350 mAh |
| Baterija | Litijum-polimerska baterija, 1 ćelija |
| Ostalo | Gimbal Kontrolisani opseg: Pan: 360° (neograničeno) Roll: -67° to 245° Tilt: -20° to 40° Mehanički opseg: Pan: 360° (neograničeno) Roll: -77° to 255° Tilt: -224° to 100° Maksimalna brzina upravljanja: 120°/s |
| Trajanje baterije | Do 10 h |
| Vreme punjenja baterije | Do 2.5 h |
| Brzina prenosa | 2 Mbps |
| Temperatura boje | 2500–6000 K |
| Aplikacija | DJI Mimo |
| Osvetljenje | 40 lux (maksimalna osvetljenost izmerena na udaljenosti od 0.6 m; vrednost je referentna) |
| Bluetooth | 5.3 Brzina prenosa: 2 Mbps Snaga predajnika (EIRP): < 16 dBm Radna frekvenca: 2,4000–2,4835 GHz |
| Operativna temperatura | 0° - 40° C |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.85EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana