Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Veličina ekrana: 2'', Ekrani osjetljivi na dodir, Rezolucija: 314 × 556, Ekrani osetljivi na dodir, Rezolucija: 5120 x 3840 (5K), Fotografija: 30.72 MP, Interfejs USB-C
Maloprodajna cijena: 698.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
559.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Opis senzora slike | 1/1.1" CMOS |
| Objektiv | Blenda f/1.9 |
| Stabilizacija slike | EIS: RockSteady 3.0 HorizonSteady *U panoramskom video režimu, može se izabrati režim stabilizacije prilikom izvoza putem DJI Mimo aplikacije. U režimu sa jednim objektivom, HorizonSteady je podržan samo za obične video snimke sa standardnim uglom gledanja (16:9, ispravljena distorzija) pri frekvencijama do 60 fps. |
| Dijagonala ekrana | 2.0" |
| Opis ekrana | Ekrani osetljivi na dodir Veličina ekrana: 2.0" Rezolucija: 314 × 556 Osvetljenje: 800 cd/m2 |
| Maksimalna rezolucija snimanja | 5120 x 3840 (5K) |
| Maksimalna rezolucija fotografija | 30.72 MP |
| Podržane rezolucije snimanja | Panoramski video 8K: 7680 × 3840@24/25/30/48/50 fps 6K: 6000 × 3000@24/25/30/48/50/60 fps 4K: 3840 ×1920@100 fps SuperNight 8K: 7680 × 3840@24/25/30 fps 6K: 6000 × 3000@24/25/30 fps Panorama selfi mod 4K: 3840 × 3840@25/30/50/60 fps 3K: 3000 × 3000@25/30/50/60/100/120 fps 2K: 1920 × 1920@100/120/240 fps Panorama Timelapse Hyperlapse 8K@25/30 fps: Auto/×2/×5/×10/×15/×30 Timelapse 8K@25/30 fps Intervali: 0.5/1/2/3/4/5/6/8/10/15/20/25/30/40 s, 1/2/5/30/60 min Trajanje: 5/10/20/30 min, 1/2/3/5 sati, ∞ Panorama – Vortex 6K: 6000 × 1500@100/120 fps 4K: 3840 × 960@240 fps Video sa jednim objektivom 5K (4:3): 5120 × 3840@25/30/50/60 fps 5K (16:9): 5120 × 2880@25/30/50/60 fps 4K (4:3): 3840 × 2880@25/30/50/60 fps 4K (16:9): 3840 × 2160@25/30/50/60 fps 2.7K (4:3): 2688 × 2016@25/30/50/60 fps 2.7K (16:9): 2688 × 1512@25/30/50/60 fps Ultra-Wide video sa jednim objektivom 4K (4:3): 3840 × 2880@25/30/50/60/100/120 fps 4K (16:9): 3840 × 2160@25/30/50/60/100/120 fps 2.7K (4:3): 2688 × 2016@25/30/50/60/100/120 fps 2.7K (16:9): 2688 × 1512@25/30/50/60/100/120 fps |
| Podržane rezolucije fotografija | Maksimalna rezolucija fotografija Panoramska fotografija: 2:1, 15520 × 7760 (120 MP) Fotografija jednim objektivom: 4:3, 6400 × 4800 (30,72 MP) |
| Tipovi datoteka | Podržani fajl sistem: exFAT Format fotografije: JPEG Format videa: OSV, MP4 (HEVC) |
| Wi-Fi | Da |
| GPS | Ne |
| Bluetooth | Da |
| Interfejs | USB-C |
| Zvučnik | Da |
| Ugrađen mikrofon | Da |
| Skladištenje podataka | Memorija: 128 GB (dostupno 105 GB) Mogućnost proširenja: Podržane SD kartice - microSD (do 1 TB) Preporučeni modeli - U3 A2 V30 microSDXC |
| Ostale karakteristike | Otpornost na vodu i prašinu: IP68 Osmo 360 (telo kamere) može se koristiti na dubinama do 10 metara pod vodom. Pre upotrebe, potrebno je proveriti da su poklopci za bateriju i USB-C porta čvrsto zatvoreni. Ne preporučuje se dugotrajno snimanje pod vodom koristeći samo telo kamere, kao ni korišćenje u okruženjima sa jakim udarima vode. |
| Tip baterije | Li-Ion 1S |
| Kapacitet baterije | 1950 mAh |
| Trajanje baterije | Vrijeme rada: Podržava do 100 minuta snimanja 8K/30fps panoramskog videa Podržava do 190 minuta snimanja 6K/24fps panoramskog videa |
| Dimenzije | 61 × 36.3 × 81 mm |
| Masa | 183 g |
| Boja | Crna |
| Sadržaj pakovanja | DJI Osmo 360 Adventure Combo sadrži: 1 x Osmo 360 3 x Osmo Action Extreme baterija Plus (1950 mAh) 1 x Osmo Action višenamenska kutija za baterije 1 x Zaštitna torbica za Osmo 360 kameru 1 x Krpica za čišćenje sočiva Osmo 1 x USB-C na USB-C PD kabl (USB 3.1) 1 x Podesivi Osmo Quick-Release adapter nosač 1 x Osmo nevidljivi selfie štap (1.2 m) 1 x Gumena zaštita za sočiva Osmo 360 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 18.27EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana