Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maksimalna brzina letenja: 57.6 km/h (16 m/s), Autonomija letenja: 38 minuta, Kamera: 48 Mpix, 4K UHD snimanje, microSD do 256 GB, Vrijeme punjenja baterije: 64 minuta
Maloprodajna cijena: 889.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
711.33 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Napomena: | Maksimalna brzina i autonomija letenja zavise od različitih faktora kao što su vremenski uslovi i verzija softvera. |
| Tip: | Quadcopter sa kamerom |
| Maksimalna brzina letenja: | 57.6 km/h (16 m/s) |
| Maksimalna brzina uspona: | 18 km/h (5 m/s) |
| Maksimalna brzina spuštanja: | 12.6 km/h (3.5 m/s) |
| Maksimalni radijus letenja: | 18000 m |
| Autonomija letenja: | 38 minuta |
| Pozicioniranje: | GPS+GLONASS+GALILEO |
| Kamera: | 48 Mpix |
| Maksimalna rezolucija fotografije: | 8064×6048 |
| Maksimalna rezolucija video zapisa: | 3840 x 2160 |
| 4K UHD snimanje: | Da |
| Opis kamere: | • Senzor: ○ 1/1.3-inch CMOS ○ 48MP • Objektiv: ○ FOV: 82.1° ○ Format Equivalent: 24 mm ○ Otvor blende: f/1.7 ○ Fokus: 1 m do ∞ • ISO Domet ○ Video: 100-3200 ○ Slika: 100-3200 • Digitalni zoom: ○ 4K: 2x ○ 2.7K: 3x ○ FHD: 4x |
| Formati snimanja: | JPEG/DNG (RAW) MP4 (H.264) |
| Gimbal (stabilizacija kamere): | 3 ose |
| Proširiva memorija: | microSD do 256 GB |
| Interfejs: | USB |
| Baterija: | 2453 mAh |
| Vrijeme punjenja baterije: | 64 minuta |
| Daljinski upravljač: | DJI RC |
| Ostale karakteristike: | • Mehanički domet: ○ Tilt: -135° - 80° ○ Roll: -135° - 45° ○ Pan: -30° - 30° • Kontrolisani domet: ○ Tilt: -90° - 60° ○ Roll: -90° - 0° |
| Materijal: | Plastika |
| Senzorni sistem: | Downward vision sistem |
| Dimenzije: | Sklopljen: 148 x 90 x 62 mm Rasklopljen: 251 x 362 x 72 mm |
| Boja: | Siva |
| Masa: | 248 g |
| Obim isporuke: | 1 x DJI Mini 3 1 x DJI RC 3 x Intelligent Flight Baterija 3 x Rezervni par propelera 18 x Rezervni šrafovi 1 x Šrafciger 1 x Gimbal zaštita 1 x USB-C PD kabl 1 x USB-C kabl 1 x Torbica 1 x Two-Way Hub za punjenje baterija |
Plaćanje na rate
Rata već od: 23.25EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DJI MINI 4K Fly More Combo - 4K/30fps, 12MP, 4 Zoom, 31-Min Max Flight Time, 10km VT,246g, Class C0
DJI MINI 4K Fly More Combo - 4K/30fps, 12MP, 4 Zoom, 31-Min Max Flight Time, 10km VT,246g, Class C0
DJI Lito 1 (DJI RC-N3), 4K/60fps Video, 48MP, Active Track, 36 min flight time
DJI Lito X1 Fly More Combo (DJI RC-N3), 4K/60fps HDR Video, 48MP, 42GB Internal Storage
Kamera (Primarna): 1-inčni CMOS senzor, 50 MP, 3.2 m, f/1.8. Kamera (Tele): 70mm srednji teleobjektiv, 1/1.3-inčni CMOS, 48 MP, 3x optički zum. Video:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana