Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Napon baterije: 1,5 V
Maloprodajna cijena: 93.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
75.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Zvučnici
| Ugrađeni zvučnik(i) | Da |
| Nazivna efektivna snaga | 4 W |
Radio
| Podržani radio opsezi | FM |
Karakteristike
| Boja proizvoda | CrnaSiva |
Portovi i interfejsi
| Bluetooth | Da |
| Povezivanje slušalica | 3,5 mm |
| Količina USB 2.0 portova | 1 |
| AUX ulaz | Da |
| Izlazi za slušalice | 1 |
Moć
| Vrsta izvora napajanja | Klima uređajBaterija |
| Broj podržanih baterija | 4 |
| Ulazni napon AC adaptera | 230 V |
Težina i dimenzije
| Težina | 1,19 kg |
| Dubina | 261 mm |
| Visina | 225 mm |
| Širina | 130 mm |
Baterija
| Napon baterije | 1,5 V |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.45EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
VIVAX Audio radio uređaji su kompaktni DAB+ radio uređaji koji zvučepuno veći nego što zapravo jesu. Unutrašnjost je prepuna tehnologijezvučnika koju...
Nazivna efektivna snaga: 5W, Povezivanje slušalica: 3,5 mm, Bluetooth: Da
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana