Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Port replikator (docking station) Doking interfejs: USB-C Napomena: 100W power delivery Priključci - HDMI: 1x HDMI 2.1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C,2x DisplayPort 1.4 USB 3.2 priključci: 2 (Tip C) Gen2,4 (Tip A) Gen2 RJ-45: 10/100/1.000/2.500Mbps (2.5 Gigabit ethernet LAN) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 205mm x 90mm x 35.25mm Masa: 550g Dužina kabla: 0.8m Boja: Crna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 325.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
260.15 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Port replikator (docking station) |
| Doking interfejs | USB-C |
| Napomena | 100W power delivery |
| Priključci | |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C, 2x DisplayPort 1.4 |
| USB 3.2 priključci | 4 (Tip A) Gen2, 2 (Tip C) Gen2 |
| RJ-45 | 10/100/1.000/2.500Mbps (2.5 Gigabit ethernet LAN) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 205mm x 90mm x 35.25mm |
| Masa | 550g |
| Dužina kabla | 0.8m |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.50EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ključne karakteristike: Paket sadrži adapter i kabl Tip-A to Tip-CAdapter sa strujnim priključkom za EU
Napajanje DC 12V 1A adapter SPA-012
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana