Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color gamut,Anti-glare,High-brightness 300-nit Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Core Series 2 Klasa procesora: Intel Core Ultra 7 Model procesora: 265U Broj jezgara procesora: 12 Broj logičkih jezgara (niti): 14 Radni takt procesora: 2.1 GHz (5.1 GHz) Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache Proces izrade: 3nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: DDR5 Radni takt memorije: 5.600MT/s Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 64GB Skladištenje podataka - SSD: 512GB SSD interfejs: M.2 NVMe Disk slotovi: 1x M.2 NVMe Raspoloživi slotovi: 0 Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Graphics Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci Neuralni procesor (NPU) - NPU model: Intel AI Boost Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 12 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Model: Intel Wireless AX211 Bluetooth verzija: 5.3 Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 2x Thunderbolt 4 DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 2 USB-A priključci: 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Čitač kartica: SD Bezbednost - TPM: Da Čitač otiska prsta: Ugrađen Kamera - Rezolucija: 2.07 Megapiksela Snimanje videa: 1.920 x 1.080,30fps Model: FHD HDR IR Audio - Zvučnici: 2.0 Snaga: 2x 2.5W Mikrofon: Dual (ugrađeni) Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Copilot taster Baterija - Broj ćelija baterije: 3 Kapacitet baterije: 55Whr Ostalo: ExpressCharge tehnologija Softver - Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Professional Fizičke karakteristike - Materijal: Aluminijum Dimenzije: 358mm x 251.4mm x 21.35mm Masa: 1.85kg Boja: Siva Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W (Tip C)
Maloprodajna cijena: 2436.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1949.55 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | Full HD+ |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 300-nit, 45% NTSC color gamut |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | 265U |
| Broj jezgara procesora | 12 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 14 |
| Radni takt procesora | 2.1 GHz (5.1 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 3nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MT/s |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 12 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model | Intel Wireless AX211 |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SD |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 2.07 Megapiksela |
| Snimanje videa | 30fps, 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD HDR IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Dual (ugrađeni) |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Copilot taster |
| Baterija | |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 55Whr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 358mm x 251.4mm x 21.35mm |
| Masa | 1.85kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Siva |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 63.71EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: OLED Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 0.2ms odziv,1.07...
Ryzen 7 250/16GB DDR5 5600MTs/512 GB SSD M.2/16" 1920x1200 WUXGA/Radeon 780M/Bez optičkog uređaja
i7-1355U, Intel Iris Xe, 16GB, 1TB SSD, 15.3inch, Siva
Ryzen 3-7320U/16GB DDR5 5500MHz/512 GB SSD M.2/15.6" 1920x1080/Radeon grafika/Win 11 Pro
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana