Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DELL Pro 16 Plus 16 inch FHD+ 300nits AMD Ryzen 5 PRO 230 16GB 512GB SSD Backlit FP SC Win11Pro 3yr ProSupport laptop
Maloprodajna cijena: 1702.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1362.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | Full HD+ |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 45% NTSC color gamut, 300 nita |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 200 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 PRO |
| Model procesora | 230 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 3.5 GHz (4.9 GHz) |
| Keš memorija procesora | 16MB L3 cache, 6MB L2 cache |
| Proces izrade | 4nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | LPDDR5 |
| Radni takt memorije | 7.500MT/s |
| Broj slotova | 0 |
| Integrisano | 16GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | AMD Radeon |
| Model grafike | Radeon 760M |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | AMD Ryzen AI |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 16 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model | MediaTek MT7925 |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 2x USB 40Gbps (USB 4) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | microSD |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 2.07 Megapiksela |
| Snimanje videa | 30fps, 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD HDR IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Dual (ugrađeni) |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Copilot taster |
| Baterija | |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 55Whr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 358mm x 251.82mm x 20.85mm |
| Masa | 1.92kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Siva |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
| SmartCard | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 44.52EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(i7) IdeaPad Slim 3 15IRH10 (Luna GREY, ALU Top), 15.3" WUXGA (1920 x1200) IPS AG, Intel 10-Core i7-13620H up to 4.9GHz/24MB, 16GB (8in+8SoDIMM) DDR5,...
Ryzen 5 220/16GB DDR5 5600MTs/512 GB SSD M.2/16" 1920x1200 WUXGA IPS/Radeon 740M/Bez optičkog uređaja
DELL Alienware 16 Area-51 16 inch QHD+ 240Hz 500nits Core Ultra 9 275HX 64GB 2TB SSD GeForce RTX 5090 24GB RGB Backlit Win11Pro gaming laptop
Ekran - Veličina ekrana: 14.2 inča Rezolucija ekrana: 3.024 x 1.964 Tip panela: Liquid Retina XDR Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,H...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana