Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Žični Interfejs miša: USB Tip senzora miša: Optički Podesivost rezolucije: Podesivost u 5 nivoa Rezolucija: 19.000 dpi Dodatni tasteri: 6 programabilnih tastera Odziv: 1.000Hz Ubrzanje: 50G (maksimalno) Gaming: Da Podržane tehnologije: AlienFX® Lighting Technology,Auto-calibration Fizičke karakteristike - Dimenzije: 124.8mm x 62.4mm x 38mm Masa: 74g Oblik: Prilagođen za obe ruke Materijal: Plastika Boja: Crna Stanje: Nekorišćeno Dužina kabla: 2m Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 35.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
28.32 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Žični |
| Interfejs miša | USB |
| Boja | Crna |
| Tip senzora miša | Optički |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u 5 nivoa |
| Rezolucija | 19.000 dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Dodatni tasteri | 6 programabilnih tastera |
| Odziv | 1.000Hz |
| Ubrzanje | 50G (maksimalno) |
| Gaming | Da |
| Podržane tehnologije | AlienFX® Lighting Technology, Auto-calibration |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 124.8mm x 62.4mm x 38mm |
| Masa | 74g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Dužina kabla | 2m |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.93EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Žični laserski miš, 3200 dpi, sive boje sa 4 tipke i scroll dugmetom
Žični laserski miš, 3200 dpi, sive boje sa 4 tipke i scroll dugmetom
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana