Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 54.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
43.89 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | USB, Bluetooth |
| Boja | Crna |
| Tip senzora miša | Optički |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u više nivoa |
| Rezolucija | Podesiva od 1.600dpi - 6.000dpi |
| Dodatni tasteri | 2 |
| Baterija | 1xAA |
| Podržane tehnologije | 128-bit AES encryption |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 115.6mm x 62.45mm x 39.4mm |
| Masa | 73.5g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.43EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Žični optički miš, 1000 dpi, crne boje sa 2 tipke i scroll dugmetom
M220 Silent, Connection Type: 2.4GHz wireless connection, Wireless range: 10 meters, Sensor resolution: 1000 dpi, 1 AA battery (pre-installed), Over 9...
Bežični optički miš, 1600 dpi, sive boje sa 2 tipke i scroll dugmetom
DX-101, Optički USB mis, Crni, DPI: 1200, 1.5m duzina kabla, Broj tastera:3, 83g
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana