Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color gamut,Anti-glare,High-brightness 250-nit Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: 13th Gen Klasa procesora: Intel Core i5 Model procesora: i5-1335U Broj jezgara procesora: 10 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 1.7 GHz (5.0 GHz) Keš memorija procesora: 12MB Proces izrade: 10nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 8GB Tip memorije: DDR5 Radni takt memorije: 5.200MT/s Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 64GB Skladištenje podataka - SSD: 512GB SSD interfejs: M.2 NVMe Disk slotovi: 1x M.2 NVMe Raspoloživi slotovi: 0 Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Model: Intel Wireless AX211 Bluetooth verzija: 5.3 Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 USB-A priključci: 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 20Gbps (USB 4) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Bezbednost - TPM: Da Čitač otiska prsta: Ugrađen Kamera - Rezolucija: 2.07 Megapiksela Snimanje videa: 1.920 x 1.080,30fps Model: FHD IR Audio - Zvučnici: 2.0 Snaga: 2x 2.5W Mikrofon: Digital-array microphones Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Copilot taster Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3 Kapacitet baterije: 54Whr Ostalo: ExpressCharge tehnologija Softver - Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Professional Fizičke karakteristike - Dimenzije: 322.17mm x 219.43mm x 19.34mm Masa: 1.5kg Boja: Tamno-siva Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W
Maloprodajna cijena: 1434.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1147.93 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 14 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 250-nit, 45% NTSC color gamut |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 13th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | i5-1335U |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 1.7 GHz (5.0 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB |
| Proces izrade | 10nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.200MT/s |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model | Intel Wireless AX211 |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| USB-A priključci | 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 20Gbps (USB 4) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 2.07 Megapiksela |
| Snimanje videa | 30fps, 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Digital-array microphones |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Copilot taster |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 54Whr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 322.17mm x 219.43mm x 19.34mm |
| Masa | 1.5kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Tamno-siva |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 37.51EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(Ryzen 5) IdeaPad Slim 5 13ARP10 (Polar BLUE, Aluminium), 13.3" WUXGA (1920x1200) IPS 400n 100%sRGB AG, AMD Ryzen 5 7535HS 6Core 4.5GHz/19MB, 16GB DDR...
GIGABYTE AERO X16 1WH 16 inch QHD+ 165Hz Ryzen AI 7 350 32GB 1TB SSD GeForce RTX 5070 8GB Backlit Win11Home gaming laptop
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 45% NTSC col...
DELL Precision M7680 16 inch FHD+ 500nits i7-13850HX 32GB 1TB SSD RTX 3500 12GB Backlit FP SC Win11Pro 3yr ProSupport laptop
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana