Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 1731.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1385.21 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Broj jezgara | 10 |
| Model procesora | 13450HX |
| Procesor | Intel |
| Operativni sistem | Nema |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Model VGA | RTX 4050 |
| Tip procesora | Core i5 |
| Memorija | 16 GB |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 512 GB |
| Grafika | Nvidia |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| VGA Memorija | 6GB |
| Optika | Nema |
Plaćanje na rate
Rata već od: 45.27EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Ostalo: Acer ComfyView,Non-Glare Proce...
HP 250RG9 Ultra7 150U/512GB/16GB DDR4/15.6inča FHD/Integrated/NoOS/Dark ash silver
DELL 16 DC16250 16 inch FHD+ 300nits Core 7 150U 16GB 1TB SSD Backlit FP Win11Pro laptop
i7-1355U, Intel Iris Xe, 16GB, 1TB SSD, 15.3inch, Siva
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana