Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Dell Alienware 16 Aurora Win11Pro/Core5 210H/16GB/512GB/16" WQXGA/bcklt US/RTX 3050 6GB
Maloprodajna cijena: 2020.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1616.08 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Veličina ekrana | 16 inča |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 2.560 x 1.600 |
| Format rezolucije | WQXGA |
| Tip panela | WVA |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 300-nit, 100% sRGB |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core 5 |
| Model procesora | 210H |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 2.2 GHz (4.8 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 10nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MT/s |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Maksimalno podržano | 96GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 2x M.2 NVMe |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | GeForce RTX 3050 |
| Količina grafičke memorije | 6GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 mjeseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model | MediaTek MT7925 |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.280 x 720, 30fps |
| Model | HD RGB |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Digital-array microphones |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 60Whr |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional licencirani |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 356.98mm x 265.43mm x 18.61mm |
| Masa | 2.49kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Opis boje | Interstellar Indigo |
| Tip | Dell gaming laptop |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 130W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 52.81EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(i5) IdeaPad Slim 5 14IRH10 (Luna GREY, Aluminium), 14.0" WUXGA (1920 x1200) OLED 400n GL, Intel 8- Core i5-13420H 4.6GHz/12MB, 16GB (2 x 8GB slot) DD...
GIGABYTE A16 CVH 16 inch FHD+ 165Hz 300nits i7-13620H 16GB 1TB SSD GeForce RTX 5060 8GB Backlit Win11Home gaming laptop
Ekran - Veličina ekrana: 15.3 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.846 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana