Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 34.2 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: LED Tip panela: OLED Pozadinsko osvetljenje: Quantum Dot Odnos stranica: 21:9 Dinamički kontrast: 1.500.000:1 Osvetljenje: 1.000 nita (HDR),250 nita Odziv: 0.03 Vertikalno osvežavanje: 240Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync,AMD FreeSync Premium Pro,nVidia G-Sync Compatible Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2315mm x 0.2315mm Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 99.3% of DCI-P3,Anti-reflection,Dell Comfort VIew,Delta E < 2,VESA Display HDR True Black 400 Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 3 USB priključci: 1x USB 5Gbps tip A downstream,1x USB 5Gbps tip B upstream,1x USB 5Gbps tip C downstream Dodatne funkcije - Podržane tehnologije: AlienFX Lighting,PIP / PBP Technology Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Podesivost po visini,Slant,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Tamno siva Širina: 814.15mm Dubina: 232mm Visina: 445.08mm ~ 555.08mm Pakovanje: DisplayPort kabl,HDMI kabl,Mikrofiber krpica,Naponski kabl,USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl Masa: 8.14kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1224.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
979.91 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 34.2 inča |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Tip ekrana | LED |
| Tip panela | OLED |
| Pozadinsko osvetljenje | Quantum Dot |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Dinamički kontrast | 1.500.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita, 1.000 nita (HDR) |
| Odziv | 0.03 |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium Pro, nVidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2315mm x 0.2315mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Dell Comfort VIew, Delta E < 2, VESA Display HDR True Black 400, Anti-reflection, 99.3% of DCI-P3 |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB priključci | 1x USB 5Gbps tip B upstream, 1x USB 5Gbps tip C downstream, 1x USB 5Gbps tip A downstream |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | PIP / PBP Technology, AlienFX Lighting |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel, Slant |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Tamno siva |
| Širina | 814.15mm |
| Dubina | 232mm |
| Visina | 445.08mm ~ 555.08mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl, Mikrofiber krpica |
| Masa | 8.14kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 32.02EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 21.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica:...
ASUS 23.8 inča TUF VG249Q3A FHD 1920x1080 IPS 180 Hz gaming monitor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana