Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 31.5 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 3.000:1 Osvetljenje: 300 nita Odziv: 4ms Vertikalno osvežavanje: 120Hz Tip adaptivne sinhronizacije: AMD FreeSync Premium Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.18159mm x 0.18159mm Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 3H,95% of DCI-P3,99%(sRGB),Anti-glare Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.1 Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 5W Dodatne funkcije - Ostalo: Dell Display Manager Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Bela Širina: 712.54mm Dubina: 221.84mm Visina: 445.77mm ~ 545.74mm Pakovanje: HDMI kabl,Naponski kabl Masa: 8.77kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 581.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
464.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 31.5 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED Edgelight |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 4ms |
| Vertikalno osvežavanje | 120Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.18159mm x 0.18159mm |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Anti-glare, 95% of DCI-P3, 99%(sRGB), 3H |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 5W |
| Dodatne funkcije | |
| Ostalo | Dell Display Manager |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Bela |
| Širina | 712.54mm |
| Dubina | 221.84mm |
| Visina | 445.77mm ~ 545.74mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, HDMI kabl |
| Masa | 8.77kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 15.19EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 26.5 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: OLED Tip panela: WOLED Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativ...
DAHUA 23.8 inča LM24-H200 FHD monitor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana