Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 31.5 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.500:1 Osvetljenje: 350 nita Odziv: 5ms Vertikalno osvežavanje: 100Hz Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.1816mm x 0.1816mm Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 3H hard coating,99%(sRGB),Anti-glare,TÜV Rheinland Certified Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 2 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4,1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 5 USB priključci: 1x USB 5Gbps tip C downstream,1x USB 5Gbps tip C upstream,3x USB 5Gbps tip A downstream Ostali priključci / Slotovi: RJ-45 Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 90W Ostalo: Dell Display Manager Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 713.4mm Dubina: 215mm Visina: 469mm ~ 619mm Pakovanje: DisplayPort kabl,Naponski kabl,USB tip A - USB tip C 5Gbps kabl,USB tip C 10Gbps kabl Masa: 9.552kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 889.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
711.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 31.5 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED Edgelight |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500:1 |
| Osvetljenje | 350 nita |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 100Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.1816mm x 0.1816mm |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, 99%(sRGB), TÜV Rheinland Certified |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 2 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB priključci | 1x USB 5Gbps tip C upstream, 3x USB 5Gbps tip A downstream, 1x USB 5Gbps tip C downstream |
| Ostali priključci / Slotovi | RJ-45 |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 90W |
| Ostalo | Dell Display Manager |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 713.4mm |
| Dubina | 215mm |
| Visina | 469mm ~ 619mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, USB tip A - USB tip C 5Gbps kabl, USB tip C 10Gbps kabl |
| Masa | 9.552kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 23.25EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni ko...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana