Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvetljenje: 300 nita Odziv: 5ms Vertikalno osvežavanje: 100Hz Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.3114mm x 0.3114mm Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 3H hard coating,72% NTSC color gamut,Anti-glare Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.2 Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno VGA priključaka: 1 Dodatne funkcije - Ostalo: Dell Display Manager Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 611.1mm Dubina: 188.29mm Visina: 454.31mm Pakovanje: DisplayPort kabl,Naponski kabl Masa: 4.55kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: D Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 197.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
158.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED Edgelight |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 100Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.3114mm x 0.3114mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, 72% NTSC color gamut |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno VGA priključaka | 1 |
| Dodatne funkcije | |
| Ostalo | Dell Display Manager |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 611.1mm |
| Dubina | 188.29mm |
| Visina | 454.31mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl |
| Masa | 4.55kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | D |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.17EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: SS-IPS Pozadinsko osvetljenje: Edge-LED Odnos stranica: 16:...
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
24.5 inch AW2524HF 500Hz FreeSync Alienware Gaming monitor
Ekran - Veličina ekrana: 31.5 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: OLED Tip panela: QD OLED (Quantum Dot OLED) Odnos stranica: 16:9 Nativni kont...
LG 34" Curved UltraWide QHD Monitor 34WR50QK-B,3440x1440, 21:9, 100Hz, 3000:1, 5ms, HDMI*2/DP
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana