Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 26.7 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: OLED Tip panela: QD OLED (Quantum Dot OLED) Odnos stranica: 16:9 Dinamički kontrast: 1.500.000:1 Osvetljenje: 1.000 nita,250 nita Odziv: 0.03 Vertikalno osvežavanje: 280Hz Tip adaptivne sinhronizacije: AMD FreeSync Premium Pro,nVidia G-Sync Compatible Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.153mm x 0.153mm Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 99% of DCI-P3,Anti-reflection,VESA Display HDR 400 Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 5 USB priključci: 1x USB 5Gbps tip B upstream,1x USB 5Gbps tip C downstream,3x USB 5Gbps tip A downstream Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 15W Podržane tehnologije: PIP / PBP Technology Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Interstellar Indigo Širina: 609.51mm Dubina: 210mm Visina: 406.01mm ~ 516.01mm Pakovanje: DisplayPort kabl,HDMI kabl,Naponski kabl,USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl Masa: 6.79kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: G Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1324.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1059.43 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 26.7 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | QD OLED (Quantum Dot OLED) |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Dinamički kontrast | 1.500.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita, 1.000 nita |
| Odziv | 0.03 |
| Vertikalno osvežavanje | 280Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium Pro, nVidia G-Sync Compatible |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.153mm x 0.153mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | VESA Display HDR 400, 99% of DCI-P3, Anti-reflection |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB priključci | 1x USB 5Gbps tip B upstream, 3x USB 5Gbps tip A downstream, 1x USB 5Gbps tip C downstream |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 15W |
| Podržane tehnologije | PIP / PBP Technology |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Interstellar Indigo |
| Širina | 609.51mm |
| Dubina | 210mm |
| Visina | 406.01mm ~ 516.01mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl |
| Masa | 6.79kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 34.62EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Legion R24s, 23.8" Gejmerski monitor IPS WLED FHD(1920x1080), 144Hz osvjezavanje, 178/178, 1 ms, 1500:1, 250 cd/m², 99% sRGB, 89.4%, 1x HDMI 2.1, 1xDP...
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
HP 524pn S5 Pro 24inča 100HZ WUXGA/IPS/DP/HDMI/Height Adjust/Tilt/Swivel/Pivot/Black
Veličina panela: 27", Rezolucija: 2560x1440 QHD 480 Hz, Panel WOLED, HDMI/DP/USB, VESA 100x100, Ergonomija: Tilt/Swivel/Pivot/Podes.visine i Stativ 1/...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana