Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 24 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Touchscreen: Da Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvetljenje: 300 nita Odziv: 5ms Vertikalno osvežavanje: 60Hz Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2745mm Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 99%(sRGB),Dell Comfort VIew,Low Blue Light,Multi-touch Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 2 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.2,1x DisplayPort 1.2 preko USB Type-C Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 5 USB priključci: 1x USB 3.2 tip C downstream,1x USB 3.2 tip C upstream,3x USB 3.2 downstream Ostali priključci / Slotovi: RJ-45 Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 90W Ostalo: Dell Display Manager,Kompatibilan sa MacBook Air i MacBook Pro laptopovima Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 538.8mm Dubina: 248.7mm Visina: 320.98mm Pakovanje: DisplayPort kabl,HDMI kabl,USB 3.2 tip A - USB 3.2 tip C kabl,USB C kabl Masa: 7.86kg (sa postoljem) Stanje: Nekorišćeno Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 445.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
356.04 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 24 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Touchscreen | Da |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2745mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Multi-touch, Dell Comfort VIew, Low Blue Light, 99%(sRGB) |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 2 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2, 1x DisplayPort 1.2 preko USB Type-C |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB priključci | 1x USB 3.2 tip C upstream, 1x USB 3.2 tip C downstream, 3x USB 3.2 downstream |
| Ostali priključci / Slotovi | RJ-45 |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 90W |
| Ostalo | Dell Display Manager, Kompatibilan sa MacBook Air i MacBook Pro laptopovima |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 538.8mm |
| Dubina | 248.7mm |
| Visina | 320.98mm |
| Pakovanje | DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB C kabl, USB 3.2 tip A - USB 3.2 tip C kabl |
| Masa | 7.86kg (sa postoljem) |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 11.64EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ASUS ProArt PA279CV Professional Monitor, 27inča, IPS 4K UHD 3840 x 2160, USB-C/DP/HDMI*2/USB HUB, HAS
31.5 inch AW3225QF 4K OLED 240Hz G-Sync Alienware Gaming beli monitor
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: Fast IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 N...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana