Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color gamut,Anti-glare,High-brightness 300-nit Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Core Series 1 Klasa procesora: Intel Core 7 Model procesora: 150U Broj jezgara procesora: 10 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 1.8 GHz (5.4 GHz) Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache Proces izrade: 10nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 32GB Tip memorije: DDR5 Radni takt memorije: 5.200MT/s Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 2 Slobodni slotovi: 0 Maksimalno podržano: 32GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe Disk slotovi: 1x M.2 NVMe Raspoloživi slotovi: 0 Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Model grafike: Intel Graphics Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Uslovljena garancija: 5 Godina 5 Benefita - Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6 (802.11ax) Model: Realtek RTL8852BE Bluetooth verzija: 5.3 Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 3 USB-A priključci: 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Čitač kartica: SD Bezbednost - TPM: Da Čitač otiska prsta: Ugrađen Kamera - Rezolucija: 0.92 Megapiksela Snimanje videa: 1.280 x 720,30fps Model: HD RGB Audio - Zvučnici: 2.0 Snaga: 2x 2.5W Mikrofon: Dual (ugrađeni) Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Copilot taster Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4 Kapacitet baterije: 54Whr Ostalo: ExpressCharge tehnologija Softver - Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Professional Fizičke karakteristike - Materijal: Aluminijum Dimenzije: 357.3mm x 250.6mm x 18.23mm Masa: 2kg Boja: Tamno-plava Opis boje: Midnight Blue Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W
Maloprodajna cijena: 2156.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1725.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | Full HD+ |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 300-nit, 45% NTSC color gamut |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 1 |
| Klasa procesora | Intel Core 7 |
| Model procesora | 150U |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 1.8 GHz (5.4 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 10nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.200MT/s |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | Intel Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Uslovljena garancija | 5 Godina 5 Benefita - Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model | Realtek RTL8852BE |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SD |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.280 x 720, 30fps |
| Model | HD RGB |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Dual (ugrađeni) |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Copilot taster |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Kapacitet baterije | 54Whr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 357.3mm x 250.6mm x 18.23mm |
| Masa | 2kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Tamno-plava |
| Opis boje | Midnight Blue |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 56.38EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
GIGABYTE AERO X16 1WH 16 inch QHD+ 165Hz Ryzen AI 7 350 32GB 1TB SSD GeForce RTX 5070 8GB Backlit Win11Home gaming laptop
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color...
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00SAYA gaming laptop │ Intel Core i5-12600HX procesor │ NVIDIA GeForce RTX 4050 grafika │ 16GB DDR5-4800 RAM │ 512GB SSD │ 15.6"...
i5-1335U, Intel UHD, 16GB, 512GB SSD, 14inch, Crna
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana