Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 45% NTSC color gamut,Anti-glare,High-brightness 250-nit Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Core Series 1 Klasa procesora: Intel Core 3 Model procesora: 100U Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 8 Radni takt procesora: 3.3 GHz (4.7 GHz) Keš memorija procesora: 10MB Intel Smart cache Proces izrade: 10nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 8GB Tip memorije: DDR4 Radni takt memorije: 2.666MHz Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 32GB Skladištenje podataka - SSD: 512GB SSD interfejs: M.2 NVMe Disk slotovi: 1x M.2 NVMe Raspoloživi slotovi: 0 Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Graphics Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Uslovljena garancija: 5 Godina 5 Benefita - Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Model: Realtek RTL8852BE Bluetooth verzija: 5.3 Priključci / Slotovi - HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 3 USB-A priključci: 1x USB 2.0,1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Čitač kartica: SD Bezbednost - TPM: Da Kamera - Rezolucija: 0.92 Megapiksela Snimanje videa: 1.280 x 720,30fps Model: HD RGB Audio - Zvučnici: 2.0 Snaga: 2x 2.5W Mikrofon: Ugrađen Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Numerički deo tastature: Da Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3 Kapacitet baterije: 41Whr Ostalo: ExpressCharge tehnologija Softver - Operativni sistem: Ubuntu Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika Dimenzije: 358.5mm x 235.56mm x 18.99mm Masa: 1.9kg Boja: Crna Opis boje: Carbon Black Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W Poklon: Optički miš,Torba Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 526.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
420.78 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 250-nit, 45% NTSC color gamut |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 1 |
| Klasa procesora | Intel Core 3 |
| Model procesora | 100U |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 3.3 GHz (4.7 GHz) |
| Keš memorija procesora | 10MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 10nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 2.666MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Uslovljena garancija | 5 Godina 5 Benefita - Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model | Realtek RTL8852BE |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Priključci / Slotovi | |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SD |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.280 x 720, 30fps |
| Model | HD RGB |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 41Whr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Ubuntu |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 358.5mm x 235.56mm x 18.99mm |
| Masa | 1.9kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Carbon Black |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
| Poklon | Torba, Optički miš |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 13.75EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Ostalo: Acer ComfyView,Non-Glare Proce...
Ekran - Veličina ekrana: 15.3 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.846 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness...
(i7) IdeaPad Slim 3 15IRH10 (Luna GREY, ALU Top), 15.3" WUXGA (1920 x1200) IPS AG, Intel 10-Core i7-13620H up to 4.9GHz/24MB, 16GB (8in+8SoDIMM) DDR5,...
APPLE MacBook Air 13.6 inch M4 10-core CPU 10-core GPU 16GB 512GB SSD Midnight (MW133) NOB
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana