Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Senzor slike: 2 Megapiksela Video kompresija: H.264 Audio ulaz: Ugrađen mikrofon Audio izlaz: Ugrađen spikerfon Mrežni protokol: DNS,IPv4,P2P,RTP,RTSP,SIP,TCP Stepen zaštite: IP65 Vrsta instalacije: Nazidni Napajanje: DC 12V Dimenzije: 150mm x 100mm x 24.8mm Masa: 490g Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 278.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
222.89 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Video kompresija | H.264 |
| Senzor slike | 2 Megapiksela |
| Audio ulaz | Ugrađen mikrofon |
| Audio izlaz | Ugrađen spikerfon |
| Napajanje | DC 12V |
| Mrežni protokol | SIP, P2P, DNS, RTSP, RTP, IPv4, TCP |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Vrsta instalacije | Nazidni |
| Dimenzije | 150mm x 100mm x 24.8mm |
| Masa | 490g |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.28EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Centralna jedinica (HUB) bežičnog protivprovalnog sistema sa integrisanim LAN i dual sim GSM/GPRS
ARA13-W2(868) Wireless outdoor siren (Blue)
ARD323-W2(868) Wireless door detector
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana