Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
VTH2621GW-WP IP Indoor Monitor
Maloprodajna cijena: 143.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
114.99 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 7 inča |
| Rezolucija | 1.024 x 600 |
| Video kompresija | H.264, H.265 |
| Audio ulaz | Ugrađen mikrofon |
| Audio izlaz | Ugrađen spikerfon |
| Alarmni ulazi | 6 |
| Napajanje | DC 12V |
| Dimenzije | 189.6mm x 134.6mm x 26mm |
| Masa | 0.34kg |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.76EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DAHUA ARD821-W2(868) Wireless Panic Button
Osnovne karakteristike - Vrsta uređaja: Home Smart Plug (kontrola kućnih aparata preko pametnih telefona ili tableta) Mreža: Bežična Interfejs: Strujn...
ARD323-W2(868) Wireless door detector
Bežični PIR detektor pokreta dometa 12m@85° sa ugrađenom kamerom za videoverifikaciju
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana