Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Veličina ekrana: 7 inča Rezolucija: 1.024 x 600 Audio ulaz: Ugrađen mikrofon Audio izlaz: Ugrađen spikerfon Alarmni ulazi: 6 Napajanje: DC 12V Dimenzije: 189.6mm x 134.6mm x 26mm Masa: 0.34kg Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 171.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
137.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 7 inča |
| Rezolucija | 1.024 x 600 |
| Audio ulaz | Ugrađen mikrofon |
| Audio izlaz | Ugrađen spikerfon |
| Alarmni ulazi | 6 |
| Napajanje | DC 12V |
| Dimenzije | 189.6mm x 134.6mm x 26mm |
| Masa | 0.34kg |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.48EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Bežični detektor dima, CO, fiksne temperature i naglog povećanja temperature sa ugrađenom piezo sirenom
ARM310-W2(868) Wireless input expander
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana