Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DAHUA SD3E410DB-GNY-A-PV1 4MP 10x TiOC WizSense Network PTZ kamera
Maloprodajna cijena: 460.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
368.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Broj megapiksela | 4 |
| Oblik | PTZ |
| Objektiv | Motorizovani varifokal |
| Širina objektiva | 4mm-40mm |
| Min. osvetljenje IR OFF | 0.005 Lux @ F1.6 |
| Pomoćno osvetljenje | Infracrveno/LED |
| Domet osvjetljenja | 70m / 30m |
| Alarm | Da, integrisana sirena i svetlo |
| Anti-vandal | Ne |
| Audio | Ima, integrisani mikrofon |
| IP zažtita | IP66 |
| Materijal kućišta | N/A |
| Max. Rezolucija | 2560x1440 |
| Slot SD kartice | Ima, do 512GB |
| AI/Video analitika | IVS (Prelazak preko linije, sticeni prostor) |
| AI/Video analitika | SMD (Klasifikacija Ljudi/Vozila) |
| WDR | 120dB |
| Wi-Fi | Ne |
| Tehnologija | Dual Iluminator |
| Dozne | PFA121 PFA152-E |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.04EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
2 Megapiksela, 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana